KURS MASAŻU TAJSKIEGO

Czas trwania:

2 dni
21h zegarowych

 

Tradycyjny masaż tajski tzw. bierna joga. To połączenie technik mobilizacyjnych i głębokiej akupresury. Ta holistyczna metoda leczenia
(człowiek to całość fizyczno-duchowa). W rozumieniu tym wszystkie narządy są wzajemnie powiązane a na ich działanie wpływają nasze emocje, tryb życia, stan psychiczny czy miejsce w którym żyjemy na co dzień.

Jako  główny cel masażu tajskiego przyjmuje się przywrócenie przepływu energii, która została zaburzona wskutek choroby, złego trybu życia czy stresu.

W Tajlandii stosowany od setek lat jako zabieg leczniczy jak i profilaktycznie w celu rozluźnienia i przeciwdziałania wielu jednostkom chorobowym.

Techniki masażu tajskiego przydatne są przede wszystkim by utrzymać i poprawić elastyczność mięśni, więzadeł, czy poprawić ruchomość stawów.
Pomocny jest również w przypadku bólów mięśni, głowy, czy innych przewlekłych schorzeń. Masaż ten polecany jest również osobom, które odczuwają ciągłe zmęczenie czy brak energii. Ma on prowadzić do wewnętrznej harmonii duszy i ciała. Wycisza organizm, jednocześnie pobudzając ciało do działania.

Prowadzący
Dla kogo
Tematyka Szkolenia
Uczestnicy otrzymują

Lokalizacja:

CELSUS AKADEMIA OPOLE

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.