KURS MASAŻU AJURWEDYJSKIEGO ABHYANGA I SHIRO – ABHYANGA RZESZÓW

W naszej Akademii -Kurs najpopularniejszego masażu Ajurwedyjskiego Abhyanga (całego ciało z elementem Champi masażu głowy ) i Shiro-Abhyanga (masaż głowy, szyi i ramion ) to są masaże bardzo poszukiwane i najczęściej używane w Spa.

 

DLA KOGO?

Dla terapeutów, masażystów, konsultantów ajurwedy, osób pracujących z ciałem a także tych, którzy chcą nauczyć się tych bezpiecznych technik  masaży na własne potrzeby.

Cena Kursu: 1200 zł (Abhyanga + Shiro Abhyanga)

Prowadzący: Nizar Milano –
profesjonalistą w zakresie masaży i zabiegów na ciało. Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora masaży w centrum talasoterapii.
Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem masaży orientalnych . W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, masażu Shiatsu, masażu japońskiego liftingującego Kobido , masażu gorącymi kamieniami, masażu stóp.

💲Zadatek 200 zł płatny na nr. konta:
Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625

Tytułem: nazwa kursu, imię i nazwisko.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.