WARSZTATY MASAŻU Z ELEMENTAMI AKUPRESURY I TERMOPUNKTURY

Prowadzący: Andrzej Borsuk – dyplomowany masażysta, absolwent kursów i szkoleń z zakresu klawiterapii, akupresury, termopunktury, refleksoterapii oraz licznych warsztatów związanych z medycyną dalekowschodnią.
Masaż z elementami akupresury i termopunktury jest wyjątkowym połączeniem masażu klasycznego z wybranymi technikami i metodami szeroko rozumianej medycyny dalekowschodniej. wyróżniamy w nim wybrane techniki masażu oraz działanie uciskiem lub promieniem cieplnym na punkty biologiczne aktywne.
Podczas zabiegu wykonuje się również techniki energetyzujące w postaci MASAŻU WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA, oraz MASAŻU CESARSKIEGO, które mają na celu wyrównanie energii osobie poddanej zabiegowi.
Dewizą tego masażu jest fakt że każda osoba poddana zabiegowi otrzymuje to czego w danej chwili najbardziej potrzebuje. Może to być złagodzenie lub całkowite pozbycie się bólu, rozluźnienie lub wzmocnienie aparatu ruchowego, zmiana nastawienia do otaczającej rzeczywistości. Działa antystresowo. Jest to zabieg o holistycznym podejściu do człowieka.
Warsztaty obejmują część teoretyczną i praktyczną.
W programie:
-punkty akupunkturowe oraz ich znaczenie terapeutyczne
-narzędzia i środki stosowane podczas zabiegu
-techniki stosowane przy akupresurze
-techniki stosowane przy termopunkturze
-część praktyczna obejmuje pokaz całego zabiegu: masaż, techniki stosowane w akupresurze, termopunkturze, Masaż wschodzącego słońca, oraz masaż Cesarski. Cały zabieg będzie wykonany przez prowadzącego. Następnie uczestnicy warsztatów będą mogli nauczyć się praktycznego wykonania całego masażu z elementami akupresury i termopunktury oraz wszystkich technik stosowanych przy zabiegu.
Cena warsztatu: 350 zł
W cenie warsztatów:
-teoria i praktyka
-narzędzia do zabiegu akupresury
-skrypt
Zadatek 100 zł płatny na nr. konta:
Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625
Tytułem Imię, Nazwisko, nazwa Kursu

Dodaj komentarz