WARSZTATY MASAŻU Z ELEMENTAMI AKUPRESURY I TERMOPUNKTURY

Prowadzący:  Andrzej Borsuk – dyplomowany masażysta, absolwent kursów i szkoleń z zakresu klawiterapii, akupresury, termopunktury, refleksoterapii oraz licznych warsztatów związanych z medycyną dalekowschodnią.

Masaż z elementami akupresury i termopunktury jest wyjątkowym połączeniem masażu klasycznego z wybranymi technikami i metodami szeroko rozumianej medycyny dalekowschodniej. wyróżniamy w nim wybrane techniki masażu oraz działanie uciskiem lub promieniem cieplnym na punkty biologiczne aktywne.

Podczas zabiegu wykonuje się również techniki energetyzujące  w postaci MASAŻU WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA,  oraz MASAŻU CESARSKIEGO, które mają na celu wyrównanie energii osobie poddanej zabiegowi.

Dewizą tego masażu jest fakt że każda osoba poddana zabiegowi otrzymuje to czego w danej chwili najbardziej potrzebuje. Może to być złagodzenie lub całkowite pozbycie się bólu, rozluźnienie lub wzmocnienie aparatu ruchowego, zmiana nastawienia do otaczającej rzeczywistości. Działa antystresowo.  Jest to zabieg o holistycznym podejściu do człowieka.

Warsztaty obejmują część teoretyczną i praktyczną.

W programie:

  • punkty akupunkturowe oraz ich znaczenie terapeutyczne
  • narzędzia i środki stosowane podczas zabiegu
  • techniki stosowane przy akupresurze
  • techniki stosowane przy termopunkturze
  • część praktyczna obejmuje pokaz całego zabiegu: masaż, techniki stosowane  w akupresurze, termopunkturze, Masaż wschodzącego słońca, oraz masaż Cesarski. Cały zabieg będzie wykonany przez prowadzącego. Następnie uczestnicy warsztatów będą mogli nauczyć się praktycznego wykonania całego masażu z elementami akupresury i termopunktury oraz wszystkich technik stosowanych przy zabiegu.

Cena  warsztatu:  550 zł

Termin:                    od 9:00 do 19:00 (z przerwą obiadową)

W cenie warsztatów:

  • teoria i praktyka
  • narzędzia do zabiegu akupresury
  • skrypt

 

 

Dodaj komentarz

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.